קניות בתל אביב – המקומות שאסור לפספס

טיול שופינג בתל אביב הוא אחד הדברים הכיפיים שיש לעשות בעיר. מבחר ענק של קניונים, שווקים ושדרות של קניות מחכים לכם, כך שאין סיכוי שתצאו בידיים ריקות. הנה כמה מהמקומות שאסור לכם לפספס במסע השופינג שלכם

shopping

דיזינגוף סנטר

מרכז קניות ענק בו תוכלו להנות ממגוון רחב של חנויות ומסעדות. כיום פועלות במתחם 400 חנויות שונות ביניהן: זארה, מנגו, קסטרו, נייקי,אדידס ועוד. מרכז הקניות מחולק לשניים, משני הצדדים של רחוב דיזינגוף ושני החלקים מחוברים באמצעות מדרכות ומעברים תת קרקעיים. בסנטר תוכלו למצוא גם בית קולנוע, חנויות ספרים ומוזיקה, חדר כושר ואפילו בריכה.

מגדלי עזריאלי

מגדלי עזריאלי הם מהמאפיינים הבולטים של העיר תל אביב. בשתי הקומות התחתונות של המרכז פועל קניון גדול בו תוכלו למצוא כ-200 חנויות, מסעדות ודוכנים.  כמו כן תוכלו למצוא שם מגוון של אטרקציות ייחודיות לילדים כמו מצפה מרהיב בקומה 49, מגוון פעילויות הכוללות פסטיבלים, מבצעי מכירות, מופעים וחוגי העשרה לילדים.

מדרחוב נחלת בנימין

המדרחוב נמצא בצומת מרכזי בין הרחובות שינקין, אלנבי ושוק הכרמל. המדרחוב פועל כבר 20 שנה ובו תוכלו למצוא עבודות אומנות מגוונות, תכשיטים, עבודות עץ, ניפוח זכוכית, פיסול, צעצועים ועוד. כל העבודות המוצגות ביריד הן עבודת יד אשר מוצגות על ידי יותר מ-250 אומנים. לעיתים תוכלו להנות מהופעות מוזיקה המתקיימות לאורך היריד. 

היריד פועל בימים שלישי ושישי: בחורף בשעות 10:00-17:00, בקיץ 10:00-19:00. בימי שישי היריד פועל עד השעה 17:00

בנוסף מומלץ סתם ללכת ולטייל ברחובות שינקין ואלנבי שם תוכלו למצוא מגוון חנויות ולהנות מבתי קפה ומסעדות.

סגירת תפריט